Galeria z wyceną
 
Oczko wodne spełniające rolę zarówno stawu jak i kąpieliska - w środku zamontowano przeciwprąd z regulacją mocy, pozwalający przepłynąć długie dystanse. Sitowie i inna roślinność wodna rosnąca przed kaskadą ma również za zadanie filtrowanie wody i oczyszczanie.
Oczko wodne wykonane w Pęcicach. Zastosowano dwie pompy - jedna przeznaczona na kaskadę o wydajności 7000 l/h i drugą 3800 l/h przeznaczoną na filtr biologiczny i zarazem strumień, który dodatkowo oczyszcza wodę. Powierzchnia lustra wody to 90m2, a głębokość 190cm. Linia brzegowa wykonana z kamieni polnych i strumieniowych.
Oczko wodne w Owczarni zostało przebudowane i zmodernizowane. Burty wyłożono kamieniem polnym, natomiast linia brzegowa została zbudowana z łupka kwarcytowego jasnego. Strumień i kaskada mają oddzielne niezależne pompy przez co woda oczyszcza się doskonale. Delikatny, kojący szum wody to efekt naszej pracy i spełnione marzenie inwestora.
Mały staw umiejscowiony jest w Komorowie. Ciekawym elementem ogrodu jest strumień, który wolno płynie z góry, znika pod ziemią i za kilka metrów znów się pojawia i wpada do stawu. Olbrzymie różaneczniki rosną nad brzegiem na zmianę z cisami. W otoczeniu dużych kosodrzewin i sosen, strumień przypomina górski potok. W ogrodzie wymieniono folię w strumieniu, oczyszczono staw, podcięto rośliny.
Oczko wodne wykonane w Warszawa Wesoła pośród wysokich sosen. Ziemię z wykopu wykorzystano na uformowanie skalniaka, który został obłożony żółtym piaskowcem. Dno oczka wyłożono grubą folią PVC 1.2mm i zasypano żwirem rzecznym. Do dekoracji środka stawu wykorzystano otoczaki rzeczne i kamienie polne. Lustro wody 70m2, głębokość 2,5m. 
Oczko wodne wykonane w Osowcu koło Grodziska Mazowieckiego. Ciekawa linia brzegowa została wykonana z piaskowca i kostki granitowej. Kaskadę zbudowano z łupka kwrcytowgo. Wokół stawu zbudowano murek oporowy również z żółtego piaskowca.
Ogród założony w 2006 roku w Raszynie. Oczko wodne otacza taras i układa się w odwróconą literę L. Kaskadę wykonano z kamienia strumieniowego, natomiast burty wyłożono żwirem rzecznym. Filtr biologiczny z lampą UV pomaga w utrzymaniu czystej wody, w której namnożyło się sporo ryb. W strefie płytkiej przeplatają się liliowce z funkiami i irysami. 
Oczko wodne znajduje się w Komorowie. Przerośnięte tatarakiem i roślinami nabrzeżnymi oddaje naturalny charakter. Powierzchnia 5m2, głębokość 1,5m.
tel.: 0-512-070-729
e-mail:
© 2008 Projekty i realizacja PIĘKNY OGRÓD
Projekt & cms: www.zstudio.pl